Diskusia

Prosim, aby ste uz nepridavali ziadne nove prispevky, z dovodu prerabky stranky...

Dátum 04.02.2010

Vložil jopal

Titulok Re:vek psa a rasa

Odpovedať

Ahoj Lenka. S vycvikom ....(Presunute do FAQ)

Dátum 05.02.2010

Vložil Lenka

Titulok Re:Re:vek psa a rasa

Odpovedať

Ďakujem, za rýchlu odpoveď! Je mi jasné, že yorkshire je tak trochu, ako by som to.... "roztopašné" plemeno :-) ale bolo by chybou NESKÚSIŤ z neho vychovať aspoň takého psíka, o ktorom okoloidúci ľudia nebudú hovoriť "aha, to je ten šialený pes, ktorý po každom šteká"... Snažila som sa o čosi sama, ale ako na ňom pozorujem, chce to naozaj odborníka :-) Aký je teraz presne postup? Kam sa mám prihlásiť, kde zaplatiť členské a pod.???? Ďakujem!!

Dátum 05.02.2010

Vložil jopal

Titulok Re:Re:Re:vek psa a rasa

Odpovedať

Naopak, ja dakujem za tvoj zaujem a vazim si tvoju snahu psika "vychovat". Urcite tvoja snaha a venovany cas nebudu zbytocne. Chce to len vytrvalost a trosku citu pre psika...Kludne pridi v nedelu na cvicak a tam vybavime vsetko potrebne. Precitaj si aj podmienky v menu: "O nás".

Dátum 08.02.2010

Vložil Lenka

Titulok Re:Re:Re:Re:vek psa a rasa

Odpovedať

Dík, tento víkend som bola mimo ZM, ale túto nedeľu určite dobehnem aj s malým satanom.
S pozdravom Lenka

Dátum 08.02.2010

Vložil jopal

Titulok Re:Re:Re:Re:Re:vek psa a rasa

Odpovedať

Nooooo, som vas vyzaral, ze kde ste :) a hovorim si, ze asi zima ta odradila...Tak som rad, ze som sa mylil...

Dátum 15.12.2009

Vložil Peter šutka..byvali člen,,,

Titulok otazka???

Odpovedať

aka je cena pri zakupeni resp....objednavke na klubove tričko???

Dátum 21.12.2009

Vložil jopal

Titulok Re:otazka???

Odpovedať

S trickami je problem, robili sa na objednavku, i ked nejake boli aj navyse. Cenu si uz presne nepamatam, okolo 5€.

Dátum 26.12.2009

Vložil šutka

Titulok Re:Re:otazka???

Odpovedať

ak by sa našlo eče neake tričko určite ho zakupim,,,

Dátum 27.12.2009

Vložil jopal

Titulok Re:Re:Re:otazka???

Odpovedať

Ano, este mame, cierne, dlhy rukav XL a M, kratky rukav XL a M. Mozes sa zastavit u mna doma...

Dátum 14.12.2009

Vložil jopal

Titulok Pomoc

Odpovedať

Vysoko si vážim Vašich "užitočných rád a príspevkov" pri skrášľovní a dolaďovaní našej webovej stránky.
P.S. Do dnešného dňa sa až na jedného ešte nikto k tejto stránke oficiálne nevyjadril, ale krčmovej kritiky na ňu som už počul dosť. Aj tak sa dá...

Pridať nový príspevok